E-shop s valutami? Jednou možná…

Blog

E-shop s valutami? Jednou možná…

Jak skvělý a jednoduchý nápad v dnešním světě, kdy je vše k dostání na internetu! Objednat si měnu online, zaplatit za ni online a následně si ji vyzvednout na pobočce Interchange nebo si dokonce nechat balíček s měnou doručit přímo do Vašeho domova či kanceláře! Prostě jednoduchý a chytrý e-shop s valutami, který Vám usnadní život předtím, než vyrazíte na cesty zahraničí!

Zdá se to docela jednoduché, že? A navíc lidé v USA, ve Velké Británii a některých jiných zemí této možnosti již nějakou dobu využívat mohou, a tak si možná kladete otázku, proč to někdo nezavede také u nás.

Bohužel však právní předpisy v České republice vyžadují, aby směnárenské společnosti měnily pouze hotovost za hotovost nebo bezhotovostně z účtu na účet, přičemž tyto formy nelze kombinovat ani v případě, že má společnost licenci na provozování obou těchto služeb (jako je tomu v případě Interchange).

Jelikož Vám tedy zatím nemůžeme nabídnout e-shop s valutami, vytvořili jsme alespoň webový portál pro online rezervaci valut.  I tak jde o velmi užitečný nástroj, v mnoha ohledech pro naše zákazníky výhodný:

  • Kurzy jsou denně aktualizovány a jsou velmi výhodné
  • Nulové poplatky při veškerých transakcích
  • Široká nabídka různých zahraničních měn
  • Vyzvednutí možné ve více než 20 pobočkách v Praze, převážně v centru města a na letišti
  • Právě díky pobočkám Interchange na letišti Václava Havla si mohou i mimopražští zákazníci z celé České republiky objednat valuty online a následně si je vyzvednout přímo před odletem
  • V případě rezervace měny v předstihu několika dní se mohou online kurzy dle trhu mírně zvýšit či snížit, ale Interchange vždy dbá na to, aby patřily mezi nejvýhodnější na trhu

Možná, že jednoho dne budeme moci našim zákazníkům nabídnout e-shop s valutami. Prozatím ale doufáme, že náš webový portál pro online rezervaci valut poskytne zákazníkům v České republice ty nejlepší služby v rámci stávajících právních předpisů.

Zkuste to! Uvidíte, že to funguje skvěle.