Jak fungují VIP služby Interchange?

Blog

Jak fungují VIP služby Interchange?

Většina lidí je v dnešní době obeznámena s výhodami, které nabízejí různé věrnostní karty, odměny nebo VIP karty. Věděli jste ale, že společnost Interchange nabízí VIP kartu, která umožňuje držiteli získat lepší podmínky pokaždé, když si přeje vyměnit peníze v jedné z našich směnáren?

Interchange VIP karta poskytuje držiteli nejen nárok na lepší podmínky směny v zemi, kde byla vystavena, ale díky mezinárodnímu pokrytí také v jakékoli směnárně Interchange jinde ve světě, ať už v Evropě, Jihoafrické republice nebo v USA, kde je skupina Interchange rovněž zastoupena.

Nejen, že držitel VIP karty obdrží výhodnější podmínky pro směnu, ale v případě větší transakce může také využít služby tzv. Interchange VIP místnosti, a to na čtyřech místech v Praze, z nichž tři jsou v centru a jedno v oblíbené rušné lokalitě Anděl na Smíchově.

Výhod využití VIP místnosti je hned několik: předně můžete potvrdit čas svého příchodu předem, vyhnout se nutnosti čekání ve frontě a vyměnit vaše peníze bezpečně a v soukromí. To vždy ocení jak noví, tak pravidelní zákazníci, kteří chtějí měnit velké množství hotovosti nebo provádět více transakcí najednou. Nejčastěji službu využívají podnikatelé, kteří mají větší poptávku po valutách než běžní turisté, nebo zaměstnanci, kteří dostávají výplatu v korunách, ale potřebují hotovost vyměnit pro příbuzné žijící v zahraničí. Mimochodem, zaměstnancům, kteří dostávají svůj plat na český bankovní účet v EUR a hledají lepší směnné kurzy, než mohou získat u své banky převodem mezi účty, společnost Interchange obvykle může poskytnout mnohem lepší sazbu při transakcích typu cash-to-cash, než by očekávali.

Využití VIP místnosti je opravdovým komfortem pro držitele našich VIP karet, kteří chtějí měnit větší finanční obnos, ale samozřejmě i tam musíme od našich zákazníků shromažďovat všechny obvyklé, zákonem požadované informace, stejně jako při každé jiné transakci (především jméno, průkaz totožnosti atd.). To vše je ale hned jednodušší v soukromí a s osobním přístupem!

Informujte se o naší VIP kartě na pobočce Interchange!