Eura na lyžovačku do Alp za bezkonkurenční kurz!

Blog

Eura na lyžovačku do Alp za bezkonkurenční kurz!

Blíží se sezóna jarních prázdnin a lyžařských víkendů, kdy spoustu Čechů vyráží na alpské svahy v Rakousku, Itálii, Francii či Švýcarsku. I když si s sebou berete platební kartu, vždy se hodí i kapesné v eurech, resp. švýcarských francích. Objevte naše výhodné online kurzy při objednání zahraniční měny přes internet!

Naše síť směnáren Interchange nabízí jedny z nejlepších kurzů na trhu, za které jde zahraniční měnu jednoduše objednat z pohodlí domova a pak jen vyzvednout na pobočce ve městě, kde Interchange provozuje směnárnu. Kurzy jsou velmi výhodné a služba online rezervace měny je bez poplatku, a to i když si valuty vyzvednete v prémiové lokalitě na Václavském náměstí v Praze nebo na pražském letišti Václava Havla.

V nabídce všech směnáren v České republice jsou samozřejmě ty nejběžnější měny jako eura, dolary, britské libry či švýcarské franky a v létě chorvatské kuny, ale u Interchange lze sehnat i méně běžné valuty jako například čínský juan nebo arabský dirham. Nabídka těchto měn v pobočkách mimo Prahu je však velmi kolísavá a ne vždy skladem, zákazníci odlétající do těchto exotických destinací však mohou využít rezervace měny přes internet s vyzvednutím v den odletu na některé z poboček na letišti Václava Havla, kde je nabídka měn nejširší.

Naše online kurzy jsou vždy aktuální a jedny z nejlepších na trhu v dané lokalitě. Rezervovat měnu přes internet lze již s 10ti denním předstihem a nejpozději 1h před plánovaným vyzvednutím.

Vyzkoušejte před Vaší příští dovolenou a zjistíte, jak je to výhodné a jednoduché!