Eura, kuny a další měny na letní dovolenou za bezkonkurenční kurzy!

Blog

Eura, kuny a další měny na letní dovolenou za bezkonkurenční kurzy!

S blížícím se létem se lidé začínají chystat na dovolenou, mnoho z vás míří za hranice republiky. Cestovatelé do zahraničí by však měli myslet na to, že ne všude mohou využít platební kartu a hotovost v místní měně se může častokrát velmi hodit. Širokou nabídku různých měn a za výborné kurzy lze jednoduše rezervovat online.

Síť našich směnáren Interchange nabízí jedny z nejlepších kurzů na trhu, za které jde zahraniční měnu jednoduše objednat z pohodlí domova a pak už jen vyzvednout na nejbližší pobočce. Služba online rezervace měny je bez poplatku, a to i když si valuty vyzvednete v prémiové lokalitě na Václavském náměstí v Praze nebo na pražském letišti Václava Havla. Pobočky jsou kromě Prahy také v dalších 10 městech v ČR (České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Pardubice a Plzeň).

Samozřejmostí nabídky všech našich směnáren jsou nejoblíbenější měny jako eura, dolary, britské libry či chorvatské kuny. U Interchange lze ale sehnat i méně běžné valuty, jako například čínský juan nebo arabský dirham. Nabídka těchto měn v pobočkách mimo Prahu je však velmi kolísavá a ne vždy skladem, zákazníci odlétající do těchto exotických destinací však mohou využít rezervace měny přes internet s vyzvednutím v den odletu na některé z poboček na letišti Václava Havla, kde je nabídka měn nejširší.

Naše online kurzy jsou vždy aktuální a jedny z nejlepších v ČR. Rezervovat měnu bez poplatku online lze již s 10ti denním předstihem a nejpozději 1h před plánovaným vyzvednutím.

Ušetřete čas a užijte si dovolenou bez starostí, o vaše kapesné se postaráme my.