Grupa Interchange uruchamia kalkulator online we wszystkich krajach europejskich, w których prowadzi działalność, a także w USA

Grupa

Grupa Interchange uruchamia kalkulator online we wszystkich krajach europejskich, w których prowadzi działalność, a także w USA

Kalkulator internetowy Grupy Interchange odniósł duży sukces w Republice Czeskiej, gdzie od połowy roku 2016 był realizowany w ramach programu pilotażowego i od tego czasu odnotowywał stały wzrost liczby zamówień online. W 2017 roku kalkulator online został wdrożony również w wielu innych państwach, zatem ta użyteczna usługa online jest teraz dostępna także w Austrii, Francji, na Węgrzech, we Włoszech, w Polsce, Hiszpanii i USA.

Narzędzie, jakim jest kalkulator online, umożliwia klientom rezerwację waluty online, a następnie jej odebranie w wybranych placówkach kantorowych na lotniskach i w miastach. Stawka prowizji 0% jest gwarantowana dla wszystkich zamówień online.

Złożenie zamówienia za pomocą kalkulatora online jest bardzo prostym procesem, oferującym klientom zarówno przejrzyste i konkurencyjne kursy walut, które to są aktualizowane codziennie, jak i możliwość rezerwacji waluty przed podróżą – podczas samego wyjazdu, jak i przy powrocie.

Mówiąc o kalkulatorze internetowym, Alastair Holberton – Dyrektor Generalny Interchange, powiedział: “Już nie tylko produkty i towary są oferowane w najlepszych cenach online; teraz usługi podążają podobnym schematem. Niezależnie od tego, czy są to hotele, bilety lotnicze, wypożyczalnia samochodów – usługi generalnie są tańsze dla klientów dokonujących rezerwacji online. Teraz również i my oferujemy naszym klientom możliwość czerpania korzyści z bardzo konkurencyjnych stawek i 0% prowizji od wszystkich rezerwacji dokonywanych online za pośrednictwem naszej strony internetowej”.