Międzynarodowy Port Lotniczy Orlando i Grupa Interchange uzgodnili przedłużenie umowy o pięć lat

USA

Międzynarodowy Port Lotniczy Orlando i Grupa Interchange uzgodnili przedłużenie umowy o pięć lat

Grupa Interchange ma przyjemność rozpocząć Nowy Rok od przekazania informacji o uzgodnieniu  przedłużenia umowy na kolejne pięć lat, począwszy od 21 grudnia 2017, z Międzynarodowym Portem Lotniczym Orlando, które to lotnisko stanowi wrota do Disney World, Epcot, Universal Studios i innych największych amerykańskich parków rozrywki.

Grupa Interchange jest od grudnia 2012 roku wyłącznym dostawcą usług wymiany walut na lotnisku w Orlando na Florydzie i prowadzi obecnie cztery placówki na tym popularnym lotnisku, z którego terminali korzysta rocznie ponad 40 milionów pasażerów.

Robert Tokolyi, Dyrektor ds. Operacyjnych w USA, następująco skomentował powyższy sukces: “Za sprawą wygrania przetargu w 2012 roku oraz otwarcia placówek na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego w Orlando, Grupa Interchange miała szansę wejść na ten pełen wyzwań amerykański rynek. Poprzez uzgodnienie przedłużenia umowy o kolejne pięć lat dowiedliśmy, iż jesteśmy uważani za dostawcę godnego zaufania, który świadczy na konkurencyjnym amerykańskim rynku usługi wysokiej jakości.”

Grupa Interchange działa obecnie na czterech kontynentach, w 14 państwach i na ośmiu międzynarodowych lotniskach. Poza działalnością na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Orlando, Grupa świadczy usługi wymiany walut również na lotniskach w Budapeszcie, Pradze, Wiedniu, Nicei i na trzech lotniskach w Polsce.